Automotive

Spełniamy wymagania producentów samochodów.

Automotive

Gorące powietrze w przemyśle motoryzacyjnym

Najprawdopodobniej przyczyniliśmy się do tego, aby panele drzwi, klamki, tablice przyrządów lub reflektory lamp w Twoim samochodzie mogły zostać poprawnie wyprodukowane. W branży motoryzacyjnej coraz więcej producentów i dostawców polega na naszych rozwiązaniach. Do odkształcania, gratowania, powlekania, ogrzewania i obróbki powierzchni.

Szczególnie wymagającym technicznie zadaniem dla systemów gorącego powietrza jest symulacja praktycznych warunków w środowisku temperaturowym systemów spalin. W tym celu opracowaliśmy system, który może realistycznie przedstawiać zakresy temperatury do 900 stopni Celsjusza. Ten zaawansowany system pomaga wyspecjalizowanym firmom motoryzacyjnym opracowywać nowe części do produkcji seryjnej.

Uszlachetnianie

Odpuszczanie jako przygotowanie do obróbki powierzchni, np. nakładanie warstw chromu lub farby.

Reflektory

Selektywne ogrzewanie półfabrykatów w celu późniejszego prasowania elementów z tworzyw sztucznych

Armatura

Systemy gorącego powietrza są stosowane zwłaszcza w przetwórstwie elementów z tworzyw sztucznych w przemyśle motoryzacyjnym.

Seryjność

HAPRO opracowało system, który prezentuje w wiarygodny sposób zakresy temperatur. Ten zaawansowany system pomaga wyspecjalizowanym firmom motoryzacyjnym opracowywać nowe części do produkcji seryjnej.

Masz pytania? Daj nam znać

32 209-12-02

Od pn do pt 07:30 – 15:30

Addres ul. ks. W. Siwka 13 40-306 Katowice

Email info@heisslufttechnik.pl